HAKKIMIZDA
Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş

Doğal ve yapay aydınlatmanın yaşamın her evresinde insan fizyolojisi üzerinde etkili olduğu bilinen bir gerçek. Işık kalitesi, insanların yaşam kalitesi ile doğrudan alakalıdır. Green Lighting olarak; yaşamın her alanı için ışık kalitesini artırmak ve buna uygun standartlarda profesyonel aydınlatma çözümleri üretmek en temel değerlerimizdir.

Profesyonel Aydınlatma Tasarımcıları, Mimarlar ve İç Mimarlarla iş birliği yaparak, mekanlara uygun aydınlatma tasarımları ve konsept çalışmalarla aydınlatmanın etkin ve verimli kullanılmasına katkıda bulunuyoruz.

 

KEŞİF Projenizin doğru ve verimli aydınlanması için ihtiyaç duyulan ürünleri belirliyoruz

PROJELENDİRME Aydınlatma planlarını hazırlıyoruz.

RAPORLAMA Maliyet, tasarruf, amortisman hesaplarını çıkarıyoruz.

KREDİLENDİRME Proje yatırım maliyetini vadelendiriyoruz.

UYGULAMA Green‘in profesyonel ekibi ile projelerinizi hayata geçiriyoruz.

BAKIM Green’in profesyonel ekibi ile satış sonrası hizmet veriyoruz.

 

 

Aydınlatmada

Enerjini Verimli Kullan

Hareketi

 

 

Green olarak vizyonumuz, enerjiyi daha verimli kullanan yaşam alanları oluşturabilmek için ürün ve hizmet sunmaktır.

“Enerji israfına son vermek” konusunda kararlıyız.

Günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri enerji problemidir. Giderek artan dünya nüfusuna karşın enerji kaynaklarının sınırlı kalması fiyatların alabildiğine yükselmesine sebep olmuştur. Böylece enerji problemi gündeme gelmiş, tüm dünya devletleri tüketilen enerji miktarını azaltmaya çalışmıştır.

Yeni nesil aydınlatma sistemleri, ihtiyacınız olduğu zamanda ve yerde, sadece gereken miktarda ışık kullanımını sağlar. Kullanımı kolay ve güvenilirdir, emniyeti ve güvenliği garanti eder, harcamaları azaltır, uluslararası standartlara uyumludur, dayanıklıdır ve çevreye duyarlıdır.Aydınlatma, özellikle de eski teknolojiler kullanıyorsanız, elektrik faturalarınızı önemli ölçüde şişirebilir. Aydınlatma, enerji tasarrufu sağlamanın en kolay yollarından biridir. Çevreci alternatiflere geçiş yapılması, enerji kullanımı, CO2 salınımı ve çevre üzerinde anında etkisini gösterir ve aynı zamanda ışık kalitesini iyileştirir.Aydınlatmayla ilgili çevre yasaları giderek daha da zorlayıcı hale gelmektedir. Basit ampul değişimlerinden karmaşık yenileme işlemlerine kadar her türlü ölçekte söz konusu çevreci yasalarla uyumlu hale gelmenize yardımcı olabiliriz. Katı yasalar aydınlatma gereksinimlerimizi yeniden tanımlamaktadır. Gereksinimlerin anlaşılması ve doğru kararların alınması, yasal ve mali açılardan çevre için önemli etkilere sahiptir. Uyum sağlamanıza yardımcı olmak için gelecekte de etkili yöntemlerle değişime hazırız.